Thuisverpleging

Thuisverpleging in Bocholt

Dit is de lijst van, bij het gemeentebestuur bekende, thuisverpleegsters (en/of verplegers). 

Achten Marianne
   Breeërweg 57 | 0474 93 73 62 | e-mail: achten.marian@telenet.be
Clerix Kelly
   Vinkstraat 12, gsm 0475 83 58 43 | kelly.clerix@skynet.be
Geys Tom
   gsm 0479 64 81 48 | e-mail: thuisverplegingtomgeys@gmail.comwww.thuisverplegingtomgeys.be
Jannis Jelle
   Erkstraat 7 | gsm 0494 159 080 | e-mail: jelle.jannis@outlook.be
Oyen Nathalie
   Watertorenstraat 8, gsm 0475 91 16 93, e-mail: natalieoyen@hotmail.com
Ramakers Manon
   Elzenstraat 93, gsm 0498 16 98 18, e-mail: manon.ramakers.thvp@hotmail.com
Reyners Christel
   Reppelerweg 126, tel. 089 46 61 11 | gsm 0474 42 20 84 | christel.reyners@telenet.be
Sisters Care Ooms
   Steenweg op Kleine Brogel 124/1, gsm Nele: 0498 68 21 00 | gsm Sandra: 0475 54 25 87
Schouteden Sandra
   Kaulillerdorp 61, tel. 011 44 10 25
Smeets Kevin
   Hamonterweg 91 | gsm 0488 424 733 | e-mail: kevin.smeets90@gmail.com
Theunis M.
   Donkelstraatje 21, tel. 011 62 16 93
Thuisverpleging Cura
   gsm  0494 20 77 73 | e-mail: thuisverplegingcura@outlook.com 
Vanaken Mariëlle
   Hoogstraat 6, tel. 089 47 14 95
Vanmierlo Carina
   Kloosterstraat 61, tel. 089 47 29 64 | gsm 0475 94 25 43 
Vranken Maria
   Kleine Marsestraat 10, tel. 011 44 11 85
Vrolix Maria
   Merelstraat 28, tel. 089 46 78 95 | gsm 0495 30 44 17
Wit-Gele Kruis Hamont-Achel 
   Salvatorstraat 17 , 3930 Hamont-Achel, tel. 011 80 32 86 | hamont-achel@limburg.wgk.be | www.witgelekruis.be
Witthalm Natascha
   Kaulillerweg 48, tel. 089 46 85 57 | gsm 0477 72 55 37 witthalm@hotmail.com 
Zentjes K.
   Lillerbaan 127, tel. 011 44 68 99


Je kan ook terecht bij de Vlaamse Beroepsvereniging voor Zelfstandige Verpleegkundigen.
De vereniging is 7 dagen op 7 telefonisch te bereiken tussen 8u00 en 22u00 op het telefoonnummer 070 22 26 78.
Of via de website: www.verplegingthuis.be

Graag een aanvulling?

Neemt contact op met de dienst Info & Onthaal:
info@bocholt.be