Thuisverpleging

Heb je nood aan thuisverpleging dan kan je terecht bij de Vlaamse Beroepsvereniging voor Zelfstandige Verpleegkundigen.
De vereniging is 7 dagen op 7 telefonisch te bereiken tussen 8u00 en 22u00 op het telefoonnummer 070 22 26 78.
Of via de website:
www.verplegingthuis.be

Thuisverpleging in Bocholt

Dit is de lijst van, bij het gemeentebestuur bekende, thuisverpleegsters (en/of verplegers). 

Wit-Gele Kruis Hamont-Achel 
Salvatorstraat 17 , 3930 Hamont-Achel, tel. 011 80 32 86 | hamont-achel@limburg.wgk.be | www.witgelekruis.be
M. Vranken
Kleine Marsestraat 10, tel. 011 44 11 85
M. Theunis
Donkelstraatje 21, tel. 011 62 16 93
C. Van Mierlo
Kloosterstraat 45, tel. 089 47 29 64
S. Schouteden
Kaulillerdorp 61, tel. 011 44 10 25
C. Reyners
Reppelerweg 126, tel. 089 46 61 11
M. Vrolix
Merelstraat 28, tel. 089 46 78 95 | gsm 0495 30 44 17
K. Zentjes
Lillerbaan 127, tel. 011 44 68 99
M. Vanaken
Hoogstraat 6, tel. 089 47 14 95
Kelly Clerix
Vinkstraat 12, tel. 089 77 57 00 | kelly.clerix@skynet.be
Thuisverpleging JC
Kaulillerweg 30, bus 2, tel.
Sisters Care Ooms
Steenweg op Kleine Brogel 124/1, gsm Nele: 0498 68 21 00 | gsm Sandra: 0475 54 25 87 
Natascha Witthalm

Kaulillerweg 48, tel. 089 46 85 57 | gsm 0477 72 55 37 witthalm@hotmail.com 
Natalie Oyen
Watertorenstraat 8, gsm 0475 91 16 93, e-mail: natalieoyen@hotmail.com
Thuisverpleging Cura
gsm  0494 20 77 73 | e-mail: thuisverplegingcura@outlook.com 
Thuisverpleging Kevin Smeets
Hamonterweg 91 | gsm 0488 424 733   | e-mail: kevin.smeets90@gmail.com
Thuisverpleging Tom Geys
gsm 0479 64 81 48 | e-mail: thuisverplegingtomgeys@gmail.com | 
www.thuisverplegingtomgeys.be
Thuisverpleging Marian Achten
Breeërweg 57 | 0474 93 73 62 | e-mail: achten.marian@telenet.be
Thuiszorg Jelle Jannis
Erkstraat 7 | gsm 0494 159 080 | e-mail: jelle.jannis@outlook.be

Graag een aanvulling?

Neemt contact op met de dienst Info & Onthaal:
info@bocholt.be