Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

Bocholt wordt bestuurd door een coalitie van Via, N-VA en SAMEN. De oppositie bestaat uit Nieuwe Unie en Bocholt Beleeft.

De raad telt 23 leden en vergadert in principe elke laatste donderdag van de maand.

Zetelverdeling:

  • Via: 9 
  • Nieuwe Unie: 5
  • N-VA: 4
  • sp.a: 3
  • Bocholt Beleeft: 1
  • onafhankelijk: 1

Via

1. Ann Bernaerts
e-mail: ann.bernaerts@bocholt.be

2. Mathieu Damen
Leemskuilenstraat 29
tel. 011 44 53 18
e-mail: mathieu.damen@bocholt.be

3. Jos Plessers – schepen
Fonteintraat 5
tel. 011 44 12 92
e-mail: jos.plessers@bocholt.be

4. Guido Schonkeren
Bergerheidestraat 22
gsm 0486 38 94 35
e-mail: guido.schonkerken@bocholt.be

5. Friedo Steensels
Haagstraat 10
gsm 0477 50 04 36
e-mail: friedo.steensels@bocholt.be

6. Lieve Theuwissen – schepen
Kaulillerdorp 58
tel. 011 44 74 93
e-mail: lieve.theuwissen@bocholt.be

7. Stijn Van Baelen – burgemeester (fractieleider)
Kloosterstraat 33
tel. 089 46 83 40
e-mail: stijn.van.baelen@bocholt.be

8. Marc Vanherk – schepen
Marsestraat 22
tel. 011 44 60 78
e-mail: marc.vanherk@bocholt.be

9. Jan Verjans
Hoogstraat 22
tel. 089 46 48 86
e-mail: jan.verjans@bocholt.be 

N-VA

10. Leo Cardinaels – schepen (fractieleider)
Kerkplein 8             
gsm 0472 79 60 31
e-mail: leo.cardinaels@bocholt.be

11. Geertje Das
Vlierstraat 10
tel. 089 46 60 51
e-mail: geertje.das@bocholt.be

12. Bert Schelmans
Saffraenbergstraat 2
tel. 011 62 13 33
e-mail: bert.schelmans@bocholt.be

13. Lode Van Mierlo
Reppelerweg 55
tel. 089 47 24 85
e-mail: lode.van.mierlo@bocholt.be 

SAMEN

14. Nicole Ketelbuters
Torenkruiersstraat 2
tel. 0479 20 87 63
e-mail: nicole.ketelbuters@bocholt.be

15. Erik Vanmierlo – schepen (fractieleider)
Bosheidestraat 15
tel. 011 62 24 84 – gsm 0496 26 38 81
e-mail: erik.vanmierlo@bocholt.be

16. Lieve Willems
Schutterstraat 4a 001
tel. 0496 05 55 19
e-mail: lieve.willems@bocholt.be 

Nieuwe Unie

17. Sylvia Dries
Lillerbaan 133
e-mail: sylvia.dries@bocholt.be

18. Luc Martens
Kaulillerweg 114
tel. 0495 32 66 81
e-mail: luc.martens@bocholt.be

19. Jos Vanmontfort
Dorperheideweg 29
tel. 011 62 10 99
e-mail: jos.vanmontfort@bocholt.be

20. Sara Vrolix
Kaulillerweg 13
gsm 0494 93 54 81
e-mail: sara.vrolix@bocholt.be

21. Tom Wertelaers
Schoolstraat 41
gsm 0472 27 63 40
e-mail: tom.wertelaers@bocholt.be

Bocholt Beleeft

22. Toon Geusens (fractieleider)
Kloostersraat 26/b001
tel. 089 46 60 99
e-mail: toon.geusens@bocholt.be

Onafhankelijk

23. Mia Croonen (fractieleider)
Kettingbrugweg 15
tel. 011 44 87 82
e-mail: mia.croonen@bocholt.be